O nás

BioQuiet

muzikanti z Českých Budějovic, kteří spolu hrají od roku 2012. Otírají se o styly jako pop, rock, alternative music, hip hop, folk, završené slovenskými texty.  Kapela za svojí existenci vydala mnoho EP, ať už klasické demo nahrávky, nebo recesisticky laděnou píseň „Prezident má swag. V roce 2015 vydala svoje první oficiální album s názvem „Vo svetle lámp“, jehož písně tvoří nynější repertoár, s kterým kapela koncertuje.

Během své existence se Quiet ukázala jako support po boku známých interpretů UDG, INEKAFE, VOXEL, ZAKÁZANÝ OVOCE atd. Koncertovala již takřka po celé ČR a za hraním se už vydala i na Slovensko. Na YouTube můžete vidět videoklip k písni „Táto noc“, nebo některé z jiných kapelou natočených videí. V letošním roce byla kapela přizvána na koncertní tour po ČR s kapelou LIWID a vyhrála regionální kolo soutěže univerzitních kapel University Band Contest 2016. Do budoucna plánuje vydat nový videoklip, zároveň se již započaly přípravy na nové CD.

Don‘t worry be Quiet

 

Členové


Janko (Janči) Levársky
Zpěv, kytara
Oblíbená hudba: Oasis, Joe Cocker, Inekafe, AC/DC, One republic, Lenny Kravitz, Green day, Majk Spirit, Horkýže Slýže, Coldplay, The Subways, The Script, a mnozí další…
Koníčky: hudba, adrenalinové sporty, alkohol a lehké drogy, extravagantní spodní prádlo…
Spodní prádlo: sloník
Neoblíbené pití: to které mi nechutná
Neoblíbené jídlo: WTF
Motto: Svět patří těm co se neposerou... Charles Bukowski